O nás

Působíme na trhu od roku 2014

Naše šnekové dopravníky se těší velké oblíbenosti u našich zákazníků a to především díky zamezení prašnosti a námahy při doplňovaní automatických kotlů. Šetří však práci a čas i v dalších odvětvích přepravy materiálů.

Výroba

Naše dopravníky jsou převážně používány jako podavače paliva k automatickým kotlům. Lze však zhotovit libovolný dopravník dle přání zákazníka na dopravu různých materiálů a to nejen s vyústěním do kotle, ale i uhelen, technických místností, skladů, hangárů a dalších provozů. Naše šnekové dopravníky vyrábíme ze silnostěnných materiálů, čímž je zajištěna jejich dlouholetá životnost, bez poruch a známek opotřebení. Lze vyrobit dopravníky jakékoliv délky i atypická provedení, tlačné i tažné.

Doprava

Šnekové dopravníky dodáváme po celé ČR a SR přepravní firmou.

Zakázková výroba

Nabízíme výrobu klasických šnekových dopravníků i jakékoliv atypické řešení šnekových dopravníků dle nákresu zákazníka. Vyrábíme dopravníky i v nerezu, bez pohonů, zalomené, mačkače, a to včetně prodeje samostatných komponentů pro vlastní sestavení. Zabýváme se taktéž opravami a repasováním dopravníků.

Objednávka dopravníku

Pro učinění objednávky nás neváhejte oslovit, všechny potřebné kontakty naleznete na stránce kontakt. Můžete nám napsat buď přímo z našich webových stránek, e-mailem nebo nám zavolat. Budeme se těšit na Vaši objednávku.

 

Ukázka dopravníků

Pro zobrazení více fotografií přejděte do GALERIE

Orientační ceník

  • -> 600 - 2 000 Kč / metr - komponenty pro vlastní výrobu dopravníku
  • -> 2 300 - 3 000 Kč / metr - hotový šnekový dopravník
  • -> pohony 6 000 Kč (dle délky, typu apod.)
  • -> jakékoli další atypické provedení a příslušenství za příplatek

Ostatní služby

Dále nabízíme svařování konstrukcí a drobné soustružnické práce. Zakázková výroba z oceli včetně výroby strojů a náhradních dílů. Poskytujeme i drobné řemeslné práce od vrtání, opracovávání výpalků až po sériové svařování drobných dílů.

info
Jako jedni z mála výrobců používáme obal šneku o síle 3,mm , šnek o síle 4 -6mm na kořenu a elektromotory se šnekovou převodovkou která nemá tak vysoké otáčky jako např.klasická řemenice – nedochází tedy k drcení materiálu a vybracím při přepravě

Připojte se na náš Facebook

Zveřejňujeme aktuality a komunikujeme se zákazníky.